Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web

SUKY - FEMALES

 

Pavllin Neresnická dolina (Dora)

http://kantorslovakia.wbl.sk/pavllin_neresnicka_dolina.jpg

Rodokmeň:                            http://kantorslovakia.wbl.sk/rodokmen_dora.pdf

Rodičia: Mambo z Pohraniční stráže x Java z Neresnícka dolina

Bonitácia: 5V5/55 P I. tr. chovnosti doživotne

Skúšky: SVV1 (A-88, B-100, C-98); IPO1 (99 - 90 - 92), IPO2, DKL, DBK: A/B

Bonitácia- zvláštne prednosti: Veľmi dobré povahové vlastnosti.

Dátum narodenia: 11.03.2007

  

 

 

Popis: Pavllin (Dora) je  stredne veľká a stredne silná vlkošedá suka s výraznou hlavou, ľúbivým exteriérom a sýtym pigmentom.

Dorotka  aktívne vyhľadáva  akúkoľvek spoločnú aktivitu so psovodom. Vyniká veľkou chuťou do jedla, vďaka ktorej sa teší na každú  stopu, s rovnakou radosťou ich vypracuje aj viac za sebou. Jej prednosťou je aj to , že prirodzene rozlišuje situácie, v ktorých má uplatniť svoj silný pud na nekompromisné stráženie teritória, alebo osoby. Aj to potvrdzuje jej skvelé sociálne chovanie. Je to vysoko dominantná suka, s výrazným koristníckym pudom. Po krvnej línii svojich predkov, Mambo z PS (označovaný ako posledný „opravdový“ pes ch. st. PS) x Java Neresnická dolina,  zdedila chuť do práce, tvrdosť, rýchlosť a nenáročnosť. Jej obrana je veľmi rýchla a s potrebnou razanciou. Prezentuje typ psa s tzv. pevnými nervami a vyrovnanou povahou.

Otcovská línia: Zakladateľ: Rolf v. Osnabrucker Land – Hardt v. Bad Melle – Ali v. Granert – Ingo v. d. Ramsau – Ingo v. Martenplatz – Dux v. d. Schockeng rube – Ex v. Riedstern – Gomo v. Osterberg – Cay v. Echoberg – Arko v. Grafental – Treu v. Schaferstolz – Bojar z PS – Koran z PS – Mambo z PS 

Viac informácií o otcovi na JINOPO.CZ

Foto otec Mambo z PS:

TOPlist
aktualizované: 20.06.2013 16:28:12